Meie meeskond

Ettevõttest

Annely Sootsi Koolitus alustas tööd 17.05.1999. aastal (eelnevalt toimis Koolituskeskus teises äritegevuse vormis alates 24.04 1997). Kuni aastani 2011 pakuti täiendkoolitusi õdedele ja hooldajatele, sh toimusid EV Haridusministeeriumi poolt litsentseeritud pereõdede, koduõdede, hooldajate ja kontinentsusnõustajate pikaajalised spetsialiseerumiskoolitused.

Alates aastast 2007 on tegutsetud tervisliku toitumise teemal, pakutud järjepidevalt toitumisnõustaja ja -terapeudi väljaõppekoolitusi ning jätkukoolitusi.

Koolituse meeskond

Annely Soots

Kooli juht, toitumisteemaliste koolituste koordinaator ja koolitaja (arst, psühholoog, funktsionaalse toitumise terapeut, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni juhatuse esimees, EV toitumisnõustaja ja -terapeudi kutsete kutsekomisjoni liige) ..→

Silvia Soots

Õppekorralduse spetsialist, toitumisteemaliste koolituste koordinaator, digikursuste keskkonna ja kodulehe haldamine (psühholoog, toitumisnõustaja)

Urmas Soots

Haldusjuht (majandusspetsialist)

Merike Suutre

Koolituse assistent (majandusspetsialist)

Kursuste organisaatorid

Sirli Kivisaar

Mänguteraapiateemaliste koolituste koordinaator, koolitaja (sotsiaaltöötaja, mänguterapeut, funktsionaalse toitumise terapeut, Eesti Mänguterapeutide Assotsiatsiooni juhatuse esimees, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni juhatuse aseesimees, EV toitumisnõustaja ja -terapeudi kutsete kutsekomisjoni liige) ..→

Põhikoolitajad

Pille Javed

Toitumisnõustamise ja -teraapiateemaliste kursuste koolitaja (arst, funktsionaalse toitumise terapeut, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli lektor aastatel 2007-2017).

Triin Muiste

Toitumise ja toitumisnõustamise teemaliste kursuste koolitaja (filoloog, kommunikatsioonijuht, toitumisterapeut, kokk, Triinu Toidumaailm OÜ tegevjuht, MTÜ Meelte kooli eestvedaja, lasteaia- ja koolikokkade koolitaja, „Nauding köögiviljadest“ kokaraamatu autor).

Mari-Liis Väli

Toitumisnõustamise teemaliste kursuste koolitaja (pereõde, toitumisterapeut, FoodTherapy OÜ koolitaja, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni juhatuse liige ja EV toitumisnõustaja ja -terapeudi kutsete hindamiskomisjoni esimees).