Loading Sündmused

• Sündmus event on möödas

Toidulisandite täiendkoolitus: Vitamiinid

9. märts 2020 : 09:30 - 18:00

Alustame sel aastal esimest korda toidulisandite jätkukoolituse nn pilootprojektiga, kuulutades täpse koolituspäeva sisu ja õpetajad välja ükshaaval. Endistele ja praegustele Tervisekooli õpilastele kehtib soodushind (40 eurot õppepäeva eest koos käibemaksuga).

Tähelepanu! Koolitustesarj keskendub lähemalt justnimelt toidulisanditele, sh nende erinevatele vormidele ja põhitoimetele. Ei keskenduta toitainetele üldiselt.

2. õppepäev toimub 9. märtsil

Teema: Vitamiinilisandid – vitamiinide toimed, lisandite kasutamise näidustused. Erinevad lisandite vormid, nende imendumine. Vastunäidustused ja kõrvaltoimed. TN, TT ja FTT pädevus, koostöö.

Kus: Skype teel algusega kell 9.30, aga õpilased võivad tulla kohale nii Tartu kui Tallinna koolitusruumidesse (õpetajaid on mõlemast linnast).

Maht: 8 tundi, aga palun arvestage, et võib minna kauem. Algselt oli plaanitud teha 2 õppepäeva, kuid proovime mahutada teemad ühe päeva sisse.

Koolituspäeva lõpus väljastatakse tõend. Kui teil on aga soov saada koolituspäeva eest kompetentsi kinnitav tunnistus, tuleb sooritada iga teema kohta arvestus (kontrolltöö). Sel juhul lisandub koolitushinnale 6.50€ (sisaldab käibemaksu).

1. õppepäeva kava:
    Vitamiinid C ja folaat ning B-grupp, Annely Soots (3h).
    Vitamiinid A ja E, Jelena Karjagina (1h).
    Vitamiin K ja multivitamiinid, Sirli Kivisaar (2h).
    Vitamiinid D ja B12, Pille Javed (1h).
    Vitamiinid Q ja alfa-lipoehape, Maiu-Maret Taidre (1h).

VAATA LISA

Detailid