Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

• Sündmus event on möödas

Toidulisandite täiendkoolitus: Seedeelundkonna toetamine toidulisanditega (nõustaja tasemel)

5. veebr. 2021 : 09:30 - 16:00

Alustame sel aastal esimest korda toidulisandite jätkukoolituse nn pilootprojektiga, kuulutades täpse koolituspäeva sisu ja õpetajad välja ükshaaval. Endistele ja praegustele Tervisekooli õpilastele kehtib soodushind (40 eurot õppepäeva eest koos käibemaksuga).

Tähelepanu! Koolitustesarj keskendub lähemalt justnimelt toidulisanditele, sh nende erinevatele vormidele ja põhitoimetele. Ei keskenduta toitainetele üldiselt.

7. õppepäev toimub 5. veebruaril

Õppepäeva kava:
9.30-11.30
Sissejuhatus ja seedimist toetavad lisandid.  Seedeensüümid. Annely Soots.
12.15-14.00 Seedimist toetavad toidulisandid Via Naturale näitel. Sirli Kivisaar.
14.00-15.00 Probiootikumid, nende kvaliteet. Jelena Karjagina.

Kus: Zoomi teel algusega kell 9.30.

Maht: 8 tundi.

Koolituspäeva lõpus väljastatakse tõend. Kui teil on aga soov saada koolituspäeva eest kompetentsi kinnitav tunnistus, tuleb sooritada iga teema kohta arvestus (kontrolltöö). Sel juhul lisandub koolitushinnale 6.50€ (sisaldab käibemaksu).

VAATA LISA

Detailid