Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Täiendkoolitus “Toidulisandid toitumisnõustaja ja -terapeudi töövahendina – Närvisüsteem ja aju”

16. sept. 2020

Alustame sel aastal esimest korda toidulisandite jätkukoolituse nn pilootprojektiga, kuulutades täpse koolituspäeva sisu ja õpetajad välja ükshaaval. Endistele ja praegustele Tervisekooli õpilastele kehtib soodushind (40 eurot õppepäeva eest koos käibemaksuga).

Tähelepanu! Koolitustesarj keskendub lähemalt justnimelt toidulisanditele, sh nende erinevatele vormidele ja põhitoimetele. Ei keskenduta toitainetele üldiselt.

5. õppepäev toimub 16. septembril

Teema: Närvisüsteem ja aju – NS ja aju funktsioneerimine, närvivahendusained, toitained nende funktsioneerimise toetamiseks. Tarbimissoovitused ja näidustused, ohutud annused, kõrvaltoimed ja vastunäidustused.

Kus: Skype teel algusega kell 9.30, aga õpilased võivad tulla kohale nii Tartu kui Tallinna koolitusruumidesse (õpetajaid on mõlemast linnast).

Maht: 8 tundi.

Koolituspäeva lõpus väljastatakse tõend. Kui teil on aga soov saada koolituspäeva eest kompetentsi kinnitav tunnistus, tuleb sooritada iga teema kohta arvestus (kontrolltöö). Sel juhul lisandub koolitushinnale 6.50€ (sisaldab käibemaksu).

VAATA LISA

Detailid

Kuupäev:
16. sept. 2020

Toimumiskoht

Skype