Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

• Sündmus event on möödas

Toidulisandite täiendkoolitus: Südame tervis, kolesterooli normaliseerimine

1. apr. 2021

Täiendkoolitus on osa toidulisandite jätkukoolituse nn pilootprojektist. Endistele ja praegustele Tervisekooli õpilastele kehtib soodushind (40 eurot õppepäeva eest koos käibemaksuga).

Tähelepanu! Koolitustesarj keskendub lähemalt justnimelt toidulisanditele, sh nende erinevatele vormidele ja põhitoimetele. Ei keskenduta toitainetele üldiselt.

8. õppepäev toimub 1. aprillil

Teema: Südameveresoonkonna tervis, kolesteroolitaseme normaliseerimine – veresoonte tervise seos toitainetega, nende puuduse ja lisamanutamise mõju. Erinevad toidulisandid ja toitained kolesteroolitaseme mõjutajatena. Tarbimissoovitused ja näidustused, ohutud annused, kõrvaltoimed ja vastunäidustused.

Kus: Zoomi teel algusega kell 9.30.

Maht: 8 tundi.

Koolituspäeva lõpus väljastatakse tõend. Kui teil on aga soov saada koolituspäeva eest kompetentsi kinnitav tunnistus, tuleb sooritada iga teema kohta arvestus (kontrolltöö). Sel juhul lisandub koolitushinnale 6.50€ (sisaldab käibemaksu).

VAATA LISA

Detailid