• This event has passed.

Täiendkoolitus: “Mänguterapeutilised tehnikad ärevusega toimetulekuks ja enesehinnangu tõstmiseks” (läbi zoomi)

30. nov. 2020

See kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida terapeutilisi oskusi ärevuse ja/või enesehinnanguprobleemidega laste aitamiseks. Kursusel tutvume probleemi sümptomite, nende väljendumise ja väljendamisega läbi mitte-direktiivsete mänguteraapia meetodite. Vaatame võimalusi, kuidas saame aidata lastel ise oma probleemidega toime tulla ja enesehinnangut tõsta nii, et nad saaksid taas hakata tundma rõõmu laps olemisest. Kursus on peamiselt praktilise suunitlusega ning seetõttu ootame osalejatelt valmisolekut ka iseendaga tööd teha. NB! Õpitakse terapeutilisi, mitte õpetamise/kiire lahenduse pakkumise tehnikaid.

Millal: 30. november 2020 kell 10.00-17.00, veebikoolitusena

Sihtgrupp: mänguterapeudid, sotsiaaltöötajad, õpetajad, lapsehoidjad, psühholoogid, lapsevanemad jt lastest hoolivad ja lastega töötavad inimesed.

Koolituse maht: 8 tundi

Koolitaja: Mänguterapeut Emma Moat Inglismaalt.

Hind: registreerudes kuni 9. novembrini on kursuse hind 86 €, registreerudes pärast 9. novembrit on kursuse hind 96 € (sisaldab käibemaksu).

Kursus on inglise keeles, tõlkega eesti keelde.

Info ja registreerimine:
merike@tervisekool.ee