Mänguterapeutilised tehnikad ärevusega toimetulekuks ja enesehinnangu tõstmiseks

Algus: 15.04.2020

Lõpp: 16.04.2020

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: Registreerudes kuni 14. märtsini 138€ (pärast 14. märtsi 155€)

Toimumise koht: Tartu

Registreerimine:

+372 744 1340; merike@tervisekool.ee

See kahepäevane kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida terapeutilisi oskusi ärevuse ja/või enesehinnanguprobleemidega laste aitamiseks. Kursusel tutvume probleemi sümptomite, nende väljendumise ja väljendamisega läbi mitte-direktiivsete mänguteraapia meetodite. Vaatame võimalusi, kuidas saame aidata lastel ise oma probleemidega toime tulla ja enesehinnangut tõsta nii, et nad saaksid taas hakata tundma rõõmu laps olemisest. Kursus on peamiselt praktilise suunitlusega ning seetõttu ootame osalejatelt valmisolekut ka iseendaga tööd teha. NB! Õpitakse terapeutilisi, mitte õpetamise/kiire lahenduse pakkumise tehnikaid.

Sihtgrupp: sotsiaaltöötajad, õpetajad, lapsehoidjad, psühholoogid, lapsevanemad jt lastest hoolivad ja lastega töötavad inimesed.  

Koolituse maht: 16 tundi

Koolitaja: kursust viib läbi mänguterapeut Emma Moat Inglismaalt.

Hind: registreerudes kuni 14. märtsini on kursuse hind 138 €, registreerudes pärast 14. märtsi on kursuse hind 155 € (sisaldab käibemaksu).

Kursus on inglise keeles, tõlkega eesti keelde.

Info ja registreerimine:
+372 744 1340
merike@tervisekool.ee

Emma Moat (Inglismaa)
Emma Moat on hariduselt õpetaja, kes peale õpinguid töötas 14 aastat erinevates kirjastuses. Lõpuks mõistes, et tema tõelised oskused peituvad töötamises lastega, eriti individuaalteraapias rahutute lastega, läbis ta Inglismaa suurima mänguteraapia assostiatsiooni (PTUK) mänguterapeudi väljaõppe. Tal on Warwicki Ülikooli BA kraad draama ja hariduse alal ning hetkel on ta omandamas Mängu- ja Lapsepsühholoogia Akadeemias (Academy of Play and Child Psychology) praktikal põhineva mänguteraapia diplomit. Lisaks sellele on ta läbinud mitmeid kursusi psühho-neuro-immunoloogia ja psühholoogia alal. Emma on töötanud lastega koolides, kodudes ja mitmetel koolitusseminaridel.