Maja kui metafoor teraapias – loovad tehnikad kodu/maja metafoori kasutamiseks töös klientidega

Algus / Lõpp: 20.05.2024

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: 98€

Toimumise koht: zoom

Registreerimine:

Registreeru koolitusele kasutades registreerimisvormi

LÜHITUTVUSTUS: Teraapias võib maja/kodu muutuda kliendi sisemaailma, emotsioone ja kogemusi peegeldavaks metafooriks. Maja erinevad ruumid võivad sümboliseerida erinevaid aspekte inimese elust. Selle ülesehituse, välimuse ja elanike analüüsimine annab aga võimaluse heita pilk kliendi vaimsesse ja emotsionaalsesse seisundisse, toetades seejuures inimest isiklike väljakutsetega toimetulekul.

Sellel ühepäevaselt koolitusel saad teha tutvust maja kui metafooriga teraapias, kasutades erinevaid loovaid tehnikad, mille kaudu toetada erinevas vanuses kliente teraapias.

Koolituse maht on 8 akadeemilist tundi.

Õpiväljundid: Koolitusel osalenu on kuulanud ettekannet maja metafoori kasutamisest teraapias ja teinud läbi erinevad maja metafooriga seotud loovad teraapias kasutatavad praktilised tegevused.

Koolituse sihtgrupp: Noorte ja täiskasvanutega tegelevad nõustajad ja terapeudid või muu abistamiselukutse esindajad.

Koolitaja Emma Moat

KOOLITAJA: Emma Moat Inglismaalt

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolitus toimub 20. mail 2024 kell 10.00-17.00 zoomis. Lingi koolitusega liitumiseks saadame kursusele registreerunutele enne koolituse algust. Koolitusega liitumise eelduseks on koolituse eest tasumine.

KOOLITUSE MAKSUMUS: 98 eurot

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Registreeri koolitusele kasutades registreerimisvormi. Lisainfot küsi sirli@tervisekool.ee.

Koolitajast: Emma Moat on hariduselt õpetaja, kes peale õpinguid töötas 14 aastat erinevates kirjastuses. Lõpuks mõistes, et tema tõelised oskused peituvad töötamises lastega, eriti individuaalteraapias rahutute lastega, läbis ta Inglismaa suurima mänguteraapia assotsiatsiooni (PTUK) mänguterapeudi väljaõppe. Tal on Warwicki Ülikooli BA kraad draama ja hariduse alal, ta on praktiseeriv mänguterapeut ja täiskasvanute nõustaja ning koolitaja. Lisaks sellele on ta läbinud mitmeid kursusi psühho-neuro-immunoloogia ja psühholoogia alal. Emma on töötanud lastega koolides, kodudes ja mitmetel koolitusseminaridel ning võtab kliente vastu ka enda erapraksises.