Loading Sündmused

• Sündmus event on möödas

TASUTA Toidulisandite täiendkoolitus

12. veebr. 2020 : 13:00 - 16:00

12. veebruaril toimub koostöös OÜ Via Naturalega Tervisekooli praegustele ja endistele õpilastele veebikoolitus “Toidulisandid – müüdid ja tegelikkus“

Koolitus on osalejatele TASUTA!

Veebikoolitusel räägib BioCare (UK) juhtiv toitumisterapeut Chris Newbold sellest, kuidas koostatakse ja toodetakse toidulisandeid.

Räägitakse ka sellest, miks kasutatakse teatud lisaaineid, toidulisandite tootmisega seotud juriidilistest faktidest, sildistamisest, allergeenidest ja paljudest teistest olulistest apsektidest, mis aitavad sul toidulisandite maailma paremini mõista ja lisandeid oma praksises kasutada.

Toimumisaeg 12. veebruar kell 13.00 – 16.00.

Koolitus toimub veebiseminari vormis (Tartus on võimalik tulla ka koolitust kohapeale kuulama).

Kui soovid koolitusel osaleda, anna sellest märku kirjutades aadressil sirli@tervisekool.ee

Vahetult enne koolituse toimumist saadetakse sulle link, mille abil saad veebiseminaril osaleda.

Koolitus on inglise keeles, tõlkega eesti keelde

Detailid

Kuupäev: