Toitumispsühholoogia (5h)

Algus / Lõpp: 20.04.2024

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: 85€

Toimumise koht: zoom + Kalevi 108 Tartu

Registreerimine:

LÜHITUTVUSTUS: Elame toidukülluse perioodil, kus erinevad imedieedid lubavad imelist kaalulangust ja välimuse muutust. Loodame, et iga järgmine ettevõetud dieet aitab meid välja depressioonist, tõstab meie enesehinnangut ja toob elumuutva muutuse. Tihti avastame aga ennast peale viimast dieeti vaimselt ja füüsiliselt veel kehvemas seisus, kui olime enne selle alustamist ning pead tõstavad süütunded. Söömine ei rahulda ammu enam vaid näljatunnet, sellest on saanud üksilduse, ärevuse, pettumuse ja teiste tunnete leevendaja.

Koolituspäev “Toitumispsühholoogia ” on ka osa pikemast kursustest, mis on mõeldud tervisehuvilistele, kes ei soovi saada toitumisnõustajaks, aga soovivad enda või oma pere tarbeks sukelduda tervisliku toitumise maailma.

KOOLITUSPÄEVAL KÄSITLETAVAD TEEMAD: 

  • Mis on inimese söömiskäitumise mõjutajad?
  • Millised on kaalutõusu ja söömishäirete psühholoogilised põhjused ja kuidas neid ületada?

KOOLITAJA: Koolitaja on mängu- ja funktsionaalse toitumise terapeut Sirli Kivisaar.

Koolitaja Sirli Kivisaar

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolituspäev toimub 20. aprillil 2024 kell 10.00-15.00 zoomis + Tartus, Kalevi 108.

KOOLITUSPÄEVA MAKSUMUS: 85 eurot (sh käibemaks).

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Kirjuta oma soovist koolitusel osaleda silvia@tervisekool.ee.

Enne koolituspäeva toimumist saadetakse osalejale arve koolitusel osalemise eest ning osalemise link. Koolitus on järelevaadatav.

Tunned huvi kogu toitumiskursuse vastu?

Toitumiskursus tervisehuvilisele on uus 6-kuune kursus, mis koosneb 15 õppepäevast. Kursuse jooksul käsitleme keha toimimist. Õpime, millised on toitainete vajadused keha tõrgeteta toimimiseks ning kuidas organismi protsesse toitumisega teadlikult toetada. Kursus koosneb kahest osast: tervisliku tasakaalustatud toitumise alused ja päevamenüü planeerimine & haigused, mille puhul on oluline tervislik tasakaalus toitumine. Uus kursus alustab 15. jaanuaril 2024.

Lisainfot uuri SIIT.