Südame-veresoonkonnahaigused, diabeet, osteoporoos & liigesehaigused (5h)

Algus / Lõpp: 11.05.2024

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: 85€

Toimumise koht: zoom + Kalevi 108 Tartu

Registreerimine:

LÜHITUTVUSTUS: Oled ise või on mõni lähedane hädas südame-veresoonkonnahaiguste, diabeedi, osteoporoosi või lihashaigustega? Soovid rohkem kuulda, kuidas selliste haiguste puhul oleks toitumisest abi? See koolituspäev on just sulle!

Koolituspäev “Südame-veresoonkonnahaigused, diabeet, osteoporoos & liigesehaigused ” on ka osa pikemast kursustest, mis on mõeldud tervisehuvilistele, kes ei soovi saada toitumisnõustajaks, aga soovivad enda või oma pere tarbeks sukelduda tervisliku toitumise maailma.

KOOLITUSPÄEVAL KÄSITLETAVAD TEEMAD: 

  • Tasakaalus tervisliku toitumise vajalikkus – kuidas selline toitumine toetab keha haiguste ennetamisel ja haigusega toimetulekul?
  • Põletikuvastane toitumine – teadlased kasutavad mõistet “toidu põletikuline indeks”. Kuidas toit põletikku mõjutab? Missugune on põletikuvastane menüü?
  • Missugused toitained toetavad luude-liigeste, naha, juuste ja küünte tervist, veresoonte ja südame tervist?
  • Kuidas toituda diabeedi korral?

KOOLITAJA: Koolitaja on arst ja funktsionaalse toitumise terapeut Annely Soots.

Koolitaja Annely Soots

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolituspäev toimub 11. mail 2024 kell 10.00-15.00 zoomis + Tartus, Kalevi 108.

KOOLITUSPÄEVA MAKSUMUS: 85 eurot (sh käibemaks).

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Kirjuta oma soovist koolitusel osaleda silvia@tervisekool.ee.

Enne koolituspäeva toimumist saadetakse osalejale arve koolitusel osalemise eest ning osalemise link. Koolitus on järelevaadatav.

Tunned huvi kogu toitumiskursuse vastu?

Toitumiskursus tervisehuvilisele on uus 6-kuune kursus, mis koosneb 15 õppepäevast. Kursuse jooksul käsitleme keha toimimist. Õpime, millised on toitainete vajadused keha tõrgeteta toimimiseks ning kuidas organismi protsesse toitumisega teadlikult toetada. Kursus koosneb kahest osast: tervisliku tasakaalustatud toitumise alused ja päevamenüü planeerimine & haigused, mille puhul on oluline tervislik tasakaalus toitumine. Uus kursus alustab 15. jaanuaril 2024.

Lisainfot uuri SIIT.