Tüüpilised seedevaevused ja nendepuhune toitumine (2h)

Algus / Lõpp: 08.04.2024

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: 40€

Toimumise koht: zoom

Registreerimine:

LÜHITUTVUSTUS: Kas tunned muret seedevaevuste nagu gaasid, puhitused või kõrvetised pärast sööki? Soovid mõista seedimise füsioloogiat ja õppida, kuidas toitumisega saab seedimist tõhusalt toetada?

Täiendkoolitus “Tüüpilised seedevaevused ja nendepuhune toitumine” on ka osa pikemast kursustest, mis on mõeldud tervisehuvilistele, kes ei soovi saada toitumisnõustajaks, aga soovivad enda või oma pere tarbeks sukelduda tervisliku toitumise maailma.

KOOLITUSEL KÄSITLETAVAD TEEMAD: 

  • Kergemate seedevaevuste teke ja olemus: gaasid, puhitused ja kõrvetised – põhjused ja leevendamise võimalused.
  • Toitumisega seedimise toetamine läbi füsioloogia tundmise: mõista seedesüsteemi füsioloogiat ja õpi, kuidas valida toiduaineid, mis toetavad seedeelundkonda.
  • Lisasoovitused tervislikule tasakaalus toitumisele: saad praktilisi soovitusi, kuidas kujundada tasakaalus toitumine, mis toetab seedimist ja üldist heaolu.

KOOLITAJA: Koolitaja on arst, toitumisterapeut, endine Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli lektor ja Tervisekooli põhikoolitaja Pille Javed.

Koolitaja Pille Javed

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolitus toimub 8. aprillil 2024 kell 17.00-19.00 zoomis.

KOOLITUSE MAKSUMUS: 40 eurot (sh käibemaks).

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Kirjuta oma soovist koolitusel osaleda silvia@tervisekool.ee.

Enne koolituspäeva toimumist saadetakse osalejale arve koolitusel osalemise eest ning osalemise link. Koolitus on järelevaadatav.

Tunned huvi kogu toitumiskursuse vastu?

Toitumiskursus tervisehuvilisele on uus 6-kuune kursus, mis koosneb 15 õppepäevast. Kursuse jooksul käsitleme keha toimimist. Õpime, millised on toitainete vajadused keha tõrgeteta toimimiseks ning kuidas organismi protsesse toitumisega teadlikult toetada. Kursus koosneb kahest osast: tervisliku tasakaalustatud toitumise alused ja päevamenüü planeerimine & haigused, mille puhul on oluline tervislik tasakaalus toitumine. Uus kursus alustab 15. jaanuaril 2024.

Lisainfot uuri SIIT.