Savi terapeutiline kasutamine laste ja täiskasvanutega

Algus: 22.10.2023

Lõpp: 23.10.2023

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: kuni 9. oktoobrini on kursuse hind 195 € (EMTA liikmele 180 EUR), registreerudes pärast 9. oktoobrit on kursuse hind 225 € (210 EUR)

Toimumise koht: Tartu

Registreerimine:

LÜHITUTVUSTUS:

„Saviga töö vabastab sind kogu maailma raskusest“ Kevin Castro, The Art Junction

Ootame sind kahepäevasele koolitusele, mis keskendub savi terapeutilisele kasutamisele. Kursus sobib kõikidele, kes töötavad laste või täiskasvanutega ning soovivad täiendada oma töövahendite ja -meetodite „tööriistakasti“. Koolitus saad teada rohkem sellest, kuidas seda võimast ja mängulist vahendit kasutada, et enda kliente eneseteadlikkuse teel toetada ning soodustada suhtlemist. Koolitusel ootavad sind ees kaks päeva täis  lõbusaid, inspireerivaid ja praktilisi tegevusi ning ideid. Kursusel osalemiseks ei ole vaja varasemat teadmist terapeutilisest tööst saviga ega varasemat kokkupuudet saviga, vaja on avatud meelt ja valmisolekut käed saviseks teha!

NB! Koolitusel kasutame vahendina vaid savi, mitte teisi voolimismasse.

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolitus toimub 22.-23. oktoobril 2023 Tartus aadressil Kalevi 108. 22. oktoobril toimub õppepäev kell 10.00-17.00, 23. oktoobril toimub õppepäev kell 9.00-16.00. Kursus on inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde.

KOOLITUSE MAKSUMUS: Registreerudes kuni 9. oktoobrini on kursuse hind 195 € (EMTA liikmele 180 EUR), registreerudes pärast 9. oktoobrit on kursuse hind 225 € (210 EUR). Koolituse maht on 16 akadeemilist tundi.

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Registreeri koolitusele kasutades registreerimisvormi.

KOOLITAJA: Koolitaja on Emma Moat Inglismaalt. Emma Moat on hariduselt õpetaja, kes peale õpinguid töötas 14 aastat erinevates kirjastuses. Lõpuks mõistes, et tema tõelised oskused peituvad töötamises lastega, eriti individuaalteraapias rahutute lastega, läbis ta Inglismaa suurima mänguteraapia assostiatsiooni (PTUK) mänguterapeudi väljaõppe. Tal on Warwicki Ülikooli BA kraad draama ja hariduse alal ning hetkel on ta omandamas Mängu- ja Lapsepsühholoogia Akadeemias (Academy of Play and Child Psychology) praktikal põhineva mänguteraapia diplomit. Lisaks sellele on ta läbinud mitmeid kursusi psühho-neuro-immunoloogia ja psühholoogia alal. Emma on töötanud lastega koolides, kodudes ja mitmetel koolitusseminaridel. Ta on läbinud saviga terapeutiliselt töötamise väljaõppe Lynn Souter-Andersoni käe all. 

Õpiväljundid: Osaleja on kuulanud sissejuhatavat loengut savi terapeutilisest mõjust ja kasutamisvõimalustest ja osalenud praktilistes tegevustes