SandStory Therapy® ehk Liivalugude teraapia I astme kursus

Algus: 16.12.2023

Lõpp: 17.12.2023

Kohtade arv: 24

Maksumus: 265€

Toimumise koht: Tartu, Kalevi 108

Registreerimine:

Registreeru koolitusele kasutades registreerimisvormi

Oled oodatud uuele põnevale koolitusele!

LÜHITUTVUSTUS: SandStory Therapy® ehk Liivalugude teraapia võimaldab leebel, turvalisel ja unikaalsel moel kliendis toimuvate protsesside toetamist sümbolite kasutamise abil liivas. Klient saab rääkida liivas oma loo. Liivalugude teraapia toetab dialoogi tekkimist teadliku ja alateadliku meele vahel, läbi mille klient saab teadlikuks iseenda tunnetest ja võimetest ning hakkab liikuma tervenemise poole. Kui oled tuttav teiste liivakasti kasutamise meetoditega nagu liivamäng (SandPlay) ja liivakasti (SandTray)kasutamise teraapia, siis liivalugude teraapia on justkui sild nende kahe vahel, ühendades neid.

Kursusel käsitleme sümbolite, liiva ja teiste elementide kasutamist ning tutvustame SandStory Therapy®üldraamistikku ja struktuuri, mille kaudu kliente toetada.  

KELLELE KOOLITUS ON MÕELDUD: See koolitus sobib erineva väljaõppega terapeutidele ja nõustajatele, s.h. ka nendele, kes veel õpivad. Nt sobib see mängu- ja loovterapeutidele, draamaterapeutidele, kunstiterapeutidele, kuid ka nende teraapiasuuna esindajatele, kelle peamine tööriist kliendiga tegelemisel on suhtlemine/rääkimine ja kes otsivad enda tööriistakasti loovaid lisatehnikaid.

Olles läbinud selle kahepäevase koolituse ja teinud ära vajaliku arvestuse (2 kodust tööd, s.h. 1 kliendiga töö juhtum), kantakse lõpetanu UK Liivalugude terapeutide registrisse (SandStory Register)  ja temast saab Rahvusvahelise Liivalugude Assotsiatsiooni liige (International SandStory Association). Kodused tööd võib esitada inglise või eesti keeles.

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolitus toimub 16.-17. detsembril Tartus aadressil Kalevi 108. Kursus on inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde.

KOOLITUSE MAKSUMUS: Hind: 265 EUR (NB! Hind sisaldab koolitust, koolitusmaterjale, koduste tööde lugemist ja vajadusel tagasisidestamist).

Koolituse maht 20 akadeemilist tundi (s.h. 4 h iseseisvat tööd)

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Registreeru koolitusele kasutades registreerimisvormi. NB! Kohtade arv koolitusel on piiratud.

KOOLITAJA: Sandstroy Therapy® koolitaja ja mänguterapeut Emma Moat Inglismaalt.
Emma Moat on hariduselt õpetaja, kes peale õpinguid töötas 14 aastat erinevates kirjastuses. Lõpuks mõistes, et tema tõelised oskused peituvad töötamises lastega, eriti individuaalteraapias rahutute lastega, läbis ta Inglismaa suurima mänguteraapia assostiatsiooni (PTUK) mänguterapeudi väljaõppe. Tal on Warwicki Ülikooli BA kraad draama ja hariduse alal ning hetkel on ta omandamas Mängu- ja Lapsepsühholoogia Akadeemias (Academy of Play and Child Psychology) praktikal põhineva mänguteraapia diplomit. Lisaks sellele on ta läbinud mitmeid kursusi psühho-neuro-immunoloogia ja psühholoogia alal. Emma on töötanud lastega koolides, kodudes ja mitmetel koolitusseminaridel. Ta on läbinud täiskasvanute nõustaja väljaõppe ja tegeleb laste kõrval ka täiskasvanutega. Lisaks on ta sertifitseeritud SandStory Therapy® koolitaja ja viinud läbi mitmeid selleteemalisi koolitusi UK-s.