Metafoorkaartide kasutamise ABC

Algus / Lõpp: 28.09.2023

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: 85€

Toimumise koht: Pärnu Õppenõustamiskeskus

LÜHITUTVUSTUS: Metafoorkaardid on universaalsed kaardid, mis annavad võimaluse erinevate assotsiatsioonide ja metafooride kaudu inimese sisemaailmaga tegelemiseks. Tegemist on põneva terapeutilise abivahendiga inimestega tegeleva spetsialisti tööriistakastis.

Metafoorkaardid annavad võimaluse erinevate kujundite ja metafooride abil seoseid leida ning elu rõõmude ja muredega paralleele tõmmata. Lisaks saab nende abil oma probleemidele lahendusi otsida ning ka loovust arendada.  Kindlasti pole tegemist ennustuskaartidega. Metafoorkaardid avavad tee inimese sisemaailma – kaartidel olevate piltidega tekkivad assotsiatsioonid aitavad saada kontakti lapsepõlvemälestuste, teadlike või allasurutud kogemuste ja tunnetega ning enesearengu teel edasi liikuda.  Kursusel saad läbi praktilise tegutsemise võimaluse erinevate kaartidega lähemalt tutvust teha! Koolitusel kasutatakse Saksamaalt päri Oh-sarja kaarte ja Inglismaalt pärit Blob-sarja kaarte. Kaardid sobivad töötamiseks nii laste kui ka täiskasvanutega.

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolitus toimub 28. septembril kell 10.00-16.00 Pärnu Õppenõustamiskeskuse saalis.

KOOLITUSE MAKSUMUS: Koolituse hind on 85 eurot.

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Kirjuta oma soovist osaleda sirli@tervisekool.ee.

KOOLITAJA: Kursust viib läbi koolitaja ja mänguterapeut Sirli Kivisaar.

Sirli on mitmeid aastaid viinud läbi suhtlemistreeninguid Annely Sootsi Koolituses ja Tervisekoolis. Tema huvi erinevate suhtlemisteooriate ja inimestega töö vastu sai alguse juba Tartu Ülikoolis sotsiaaltööd õppides.

Praeguseks on ta ennast pidevalt täiendanud nii välismaal kui ka kodumaal ning lisaks vägivallatu suhtlemise süvendatud õppimisele on ta lõpetanud OÜ Terviklik Mina koolituse hüpnoterapeudina. 2009 aastal tõi Sirli maale mänguterapeutide koolitused. Tema täiendõpe on hõlmanud pereteraapiat ja mänguteraapiat, kehateraapiatest on ta õppinud hingamisravi ja refleksoloogiat, läbinud mitmeid kursusi suhtlemise, psühho- neuroimmunoloogia ja psühholoogia alal. On tegelnud nii rasedate, laste kui ka täiskasvanute koolitamise ja teraapiaga ning tegelnud lasterühmadega erinevates lasteasutustes. Ta on mänguterapeutide väljaõppe õppejõud ning MTÜ Eesti Mänguterapeutide Assotsiatsiooni asutajaliige ja juhatuse esimees.