Veebikoolitus “Mänguterapeutilise tehnikad trauma ja kaotusega toimetulekul”

Algus / Lõpp: 08.03.2021

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: Registreerudes kuni 20. veebruarini 138€ (pärast 20. veeburari 155€)

Toimumise koht: Zoom

Registreerimine:

+372 744 1340; merike@tervisekool.ee

Ka laste elus tuleb ette traumeerivaid sündmusi ning nad kogevad kaotust ja leina. See koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida mänguterapeutilist lähenemist trauma ja kaotusega toimetuleku toetamiseks lastel. Kursusel tutvume mänguteraapia olemusega, teeme läbi praktilisi tegevusi, mis võivad lapsi traumakogemuse ning kaotuse/leina korral toetada. Kursus on peamiselt praktilise suunitlusega ning seetõttu ootame osalejatelt valmisolekut ka iseendaga tööd teha. NB! Õpitakse terapeutilisi, mitte õpetamise/kiire lahenduse pakkumise tehnikaid.

Millal: 8. märts 2021

Sihtgrupp: mänguterapeudid, sotsiaaltöötajad, õpetajad, lapsehoidjad, psühholoogid, lapsevanemad jt lastest hoolivad ja lastega töötavad inimesed.

Koolituse maht: 8 tundi

Koolitaja: Mänguterapeut Emma Moat Inglismaalt.

Hind: registreerudes kuni 20. veebruarini on kursuse hind 138 €, registreerudes pärast 20. veebruari on kursuse hind 155 € (sisaldab käibemaksu).

Kursus on inglise keeles, tõlkega eesti keelde.

Info ja registreerimine:
+372 744 1340
merike@tervisekool.ee

Emma Moat (Inglismaa)
Emma Moat on hariduselt õpetaja, kes peale õpinguid töötas 14 aastat erinevates kirjastuses. Lõpuks mõistes, et tema tõelised oskused peituvad töötamises lastega, eriti individuaalteraapias rahutute lastega, läbis ta Inglismaa suurima mänguteraapia assostiatsiooni (PTUK) mänguterapeudi väljaõppe. Tal on Warwicki Ülikooli BA kraad draama ja hariduse alal ning hetkel on ta omandamas Mängu- ja Lapsepsühholoogia Akadeemias (Academy of Play and Child Psychology) praktikal põhineva mänguteraapia diplomit. Lisaks sellele on ta läbinud mitmeid kursusi psühho-neuro-immunoloogia ja psühholoogia alal. Emma on töötanud lastega koolides, kodudes ja mitmetel koolitusseminaridel.

Sirli Kivisaar (Eesti) on mitmeid aastaid viinud läbi suhtlemistreeninguid Annely Sootsi Koolituses ja Tervisekoolis. Tema huvi erinevate suhtlemisteooriate ja inimese mõtlemise muutmise vastu sai alguse juba Tartu Ülikoolis sotsiaaltööd õppides. Praeguseks on ta ennast pidevalt täiendanud nii välismaal kui ka kodumaal ning lisaks vägivallatu suhtlemise süvendatud õppimisele on ta lõpetanud OÜ Terviklik Mina koolituse hüpnoterapeudina. 2013.a. lõpetas Sirli mänguterapeudi kursuse ning tegutseb ka mänguterapeudina. Tema täiendõpe on hõlmanud pereteraapiat ja mänguteraapiat, kehateraapiatest on ta õppinud hingamisravi ja refleksoloogiat, läbinud mitmeid kursusi suhtlemise, psühho- neuroimmunoloogia ja psühholoogia alal. On tegelnud nii rasedate, laste kui ka täiskasvanute koolitamise ja teraapiaga. Sirli koolitab mänguterapeute ja on MTÜ Eesti Mänguterapeutide Assotsiatsiooni juhatuse esimees ja asutajaliige.