Labürint kui terapeudi tööriist– sissejuhatus labürinditeraapiasse

Algus / Lõpp: 25.03.2024

Kohtade arv: Piiramata

Maksumus: kuni 29.02 hind 108€, alates 1. märts hind 128 EUR

Toimumise koht: Kalevi 108, Tartu

Registreerimine:

Registreeru koolitusele kasutades registreerimisvormi

LÜHITUTVUSTUS: Maze Therapy™ ehk labürinditeraapia on David Moati poolt välja töötatud abimees teraapias kasutamiseks. Sellel praktilisel ühepäevasel koolitusel vaatame erinevaid võimalusi, kuidas kasutada teraapiaseanssidel uut põnevat tööriista – labürinte. 

David jagab oma kogemust, mis viis ta labürintide kasutamiseni teraapiseanssidel ning selle uue tööriista väljatöötamiseni.  Samuti demonstreerib ta, kuidas on võimalik labürinte kombineerida teiste lähenemistega. Kui kliendi terapeutiline teekond on jäänud mingil põhjusel toppama, toob labürintide kasutamine tihti oodatud läbimurde.

Et paremini mõista labürintide toimimist teraapias ja nende toimet, saad kursusel võimaluse ise labürinte praktiliselt kasutada.

Koolituse maht on 8 akadeemilist tundi.

Õpiväljundid: Koolitusel osalenu mõistab labürinditeraapia aluseid ja on tutvunud labürintide kasutamise põhimõtetega teraapias.

Sihtgrupp: Noorte ja täiskasvanutega tegelevad nõustajad, psühholoogid ja terapeudid.

KOOLITAJA: David Moat Inglismaalt. Kursus on inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde.

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolitus toimub 25. märtsil 2024 kell 10.00-17.00 Tartus, Kalevi 108.

KOOLITUSE MAKSUMUS: registreerudes hiljemalt 29. veebruaril, on koolituse hind 108 eurot. Registreerudes alates 1. märtsist on koolituse hind 128 EUR.

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Registreeri koolitusele kasutades registreerimisvormi. Lisainfot küsi sirli@tervisekool.ee.

Koolitajast: Koolitust viib läbi David Moat Inglismaalt, kes on kogenud kliiniline psühhoterapeut, kes töötab üksikklientide, paaride ja perekondadega oma erapraksises Burnwellis. Muuhulgas on ta töötanud vaimse arengu mahajäämusega inimeste, autistlike ja  Aspergeri Sündroomiga inimestega juba üle 30 aasta. Ta on pidanud loenguid nii Eestis, Inglismaal kui ka Iirimaal ning on kirjutanud mitu autismialast raamatut ning koos Avery Harperiga ka uue raamatu labürintide kasutamisest teraapias (“Journey to Amazement. Helping you through the mazes of your life”, 2023)