Autism ja mäng

Toimumise koht: Tartus

Registreerimine:

Registreeru koolitusele kasutades registreerimisvormi

LÜHITUTVUSTUS: On teada tuntud tõde, et mängimine on tugevalt seotud sotsiaalsete oskuste arenguga. Läbi mängu õpivad lapsed kontakti loomist teistega  ja omandavad erinevaid suhtlemisoskusi. Just see kontakti loomise osa võib autistlikele lastele keeruliseks osutuda.

Koolituselt saad kaasa mõtteid, kuidas kasutada mängu autislike laste toetamiseks ja nende sotsiaalsete oskuste arendamiseks. Koolitus on praktilise suunitlusega. Koolituse maht on 16 tundi.

KOOLITAJA: Koolitust viib läbi David Moat Inglismaalt, kes on kogenud psühhoterapeut. Ta on töötanud vaimse arengu mahajäämusega inimeste, autistlike ja  Aspergeri Sündroomiga inimestega juba üle 30 aasta. Ta on pidanud loenguid nii Eestis, Inglismaal kui ka Iirimaal ning on kirjutanud mitu autismialast raamatut.

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolitus toimub 23.-24. märtsil 2024. Esimene õppepäev toimub kell 10.00-17.00 ning teine õppepäev toimub kell 9.00-16.00. Koolitus toimub inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde. Koolitus toimub Tartus.

KOOLITUSE MAKSUMUS: 186 eurot

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Registreeri koolitusele kasutades registreerimisvormi või sirli@tervisekool.ee, +372 50 119 12.

Hind: 186 €

NB! Koolituse toob maale OÜ Sirli Kivisaare Koolitus