Toitumisnõustamine

Toitumisnõustamine


Toitumisnõustaja aitab muuta teie toitumist tervislikumaks, aitab koostada teie terviseseisundile sobivat menüüd. Toitumisnõustaja ei tegele haiguspuhuste toidusoovitustega, küll aga saavad enamus haigeid kasu menüü tervislikuks muutmisest. Haiguste puhul töötab toitumisnõustaja vaid toitumisterapeudi supervisiooni all.

Tervisekooli kodulehelt leiate kooli õpilaste kontakte, kellelt saate õppimise ajal tasuta või soodushinnaga nõustamist.

Tervisekooli meeskonnas töötavad jätkukoolitusega funktsionaalse toitumise nõustajad Eliisa Lukk, Kati Lüüs-Ploomipuu ja Triin Muiste ning toitumisterapeudid Annely Soots ja Sirli Kivisaar.
Vastuvõtule registreerumiseks kirjuta info@vianaturale.ee või helista 7421509. Enne vastuvõttu tuleb täita registreerumisleht.

Analüüse teostatakse vaid terapeudi/funktsionaalse toiutmise nõustaja soovitusel. Kui soovite teostada mingit analüüsi, siis võtke ühendust oma toitumisterapeudi või nõustajaga.

Loe rohkem selle kohta, kes on toitumisterapeut, toitumisnõustaja, funktsionaalse toitumise nõustaja?

Toitumisnõustamise näidustused ja sihtgrupid tõenduspõhistele andmetele toetudes ja teenuse tõenduspõhisus avaldatud uuringute andmetel (koostatud 2013).


Toitumisspetsialistid mujal riikides ja Eestis


Toitumise alal töötavad professionaalid mujal maailmas

Toitumisala spetsialistid Eestis


Toitumisnõustajad on koondunud ühingusse EESTI TOITUMISNÕUSTAJATE ÜHENDUS - ETNÜ

Registreeritud toitumisnõustajad leiate ühingu kodulehelt www.toitumisnoustajad.ee

Toitumisterapeudid on koondunud ühingusse EESTI TOITUMISTEARAAPIA ASSOTSIATSIOON - ETTA

Registreeritud toitumisterapeudid leiate kodulehelt www.toitumisterapeudid.ee