UUS KURSUS Tervisliku toitumise alused ja toidu valmistamine

TERVISLIKU TOITUMISE ALUSTE JA TOIDU VALMISTAMISE kursus koosneb 6 õppepäevast. Koolitus toimub nii Tartus (Kalevi 108) kui Tallinnas (Pirita tee 26c-33) Tervisekooli ruumides. Õppepäeva kestvus 8 tundi (9.30-16.30).

Kursus sobib kõigile huvilistele, ka nendele, kes ei soovi edasi õppida toitumisnõustajaks. Koolitusel käsitletakse nii tervisliku toitumise aluseid kui õpetatakse neid praktikas rakendama. Koolituse hind sisaldab lisaks koolituse ja õppematerjalide ning käibemaksule ka valmistatava toidu maksumust. Õpilane valmistab koos õpetajaga päeva jooksul kaks kergemat einet ning saab kaasa retsepte. Õpetame toitu tervislikult valmistama ning toitainete mõttes tasakaalus menüüd koostama.

Rohkem infot leiad vastava kursuse peale klikkides. Tervisliku toitumise ja toidu valmistamise kursus on toitumisnõustaja ja tervisenõustaja toitumise alal õppe I osa.

Soovijad saavad edasi õppida TOITUMISNÕUSTAJAKS või TERVISENÕUSTAJAKS TOITUMISE ALAL.

Uused algavad kursused koos õppekavaga on paremal kursuste loetelus esimesed.