Tasuta nõustamine õpilase poolt

 

Toitumisnõustaja baasõppe ja tervisnõustaja tasemel õpilased PAKUVAD TASUTA TOITUMISNÕUSTAMIST. Teie tagasiside on väga teretulnud, seda ootame meilile annely@tervisekool.ee.

Tasuta nõustamine BAASÕPPE TASEMEL õpilaste poolt võib hõlmata järgmist:
Menüü analüüs ja toitumissoovitused selle tervislikumaks muutmisel
Tervisliku toitumise juhiste andmine
Tervisesportlase toitumisnõustamine
Kaalulangetamise juhendamine
Toidusoovitused lastele, eakatele ja rasedatele
Tervisliku toidu valmistamise juhendamine

Õpilased, kes pakuvad tasuta nõustamist, leiate siit: 

Silja Vetevoog, Svetevoog@gmail.com, 53666650, nõustamine Tartus
Tiina Haav, tiina_haav@yahoo.com, 53425902, nõustamine Tartus ja Skype-i teel
Diana Alla, dianaallamel@gmail.com, 58367914, nõustamine Paides ja skype teel
Laura Särel, laura.sarel93@gmail.com, 53492562, nõustamine Saaremaal
Maiu-Maret Taidre, Maiu.Taidre@gmail.com, 5227320, nõustamine Rakveres
Reelika Lume,  reelikalume@hotmail.com,  51930149 Pärnumaa ja Skype teel
Elis Nikolai, elis.nikolai@gmail.com, 5223072, nõustamine Tartus ja Tallinnas
Marit Priinits, marit.priinits@gmail.com, 56 896 869, nõustamine Tallinnas ja Haapsalus
Kadri Hekk, kadri.hekk@gmail.com, 58415915, nõustamine Tallinnas
Katrin Sirk Aun, katrin.sirkaun@gmail.com, 5052415, nõustamine Tallinnas
Kirsika Eltmaa, kirsika.eltmaa@gmail.com, 5515924, nõustamine Tallinnas ja Skypi kaudu
Agnes Männiste, agnesmanniste@gmail.com, 52 45 480, nõustamine Tallinnas ja Skypi kaudu
Tiia Toming, tiia.toming@gmail.com, 56 475 675, nõustamine Tallinnas
Kersti Riispapp, kerstiriispapp@hotmail.com, 521 9504, nõustamine Tallinnas
Raul Tammesalu, 53448262, tammesalu@gmail.com, nõustamine Tallinnas ja Skype teel

TASUTA NÕUSTAMINE TERVISENÕUSTAJA TOITUMISE ALAL TASEMEL SISALDAB LISAKS:
Toidutalumatuse testide alusel toitumiskava koostamine
Gluteeni- ja/või kaseiinivaba dieedi nõustamine
Taimetoitluse nõustamine
Kolesteroolitaseme alandamise juhendamine
Vaimse tervise toetamine toitumise abil
Tervisliku detoksifikatsiooni juhendamine
Metaboolse sündroomi korral nõustamine

Sellel tasemel nõustamise saamiseks võib ka otse nõustajale kirjutada:

Mariliis Mänd, tel. 56775007, piirkond tallinn ja/või skype vahendusel, Mariliis.Nassar@hotmail.com
Tiiu Kallas. Tel 56491377, Keeled: eesti ja vene; Tallinn, Harjumaa. kallas@stv.ee