TÄIENDKOOLITUSED üldinfo


2018. aasta täiendkoolitused leiad siit.  Uue koolitusena on kavas 6- päevane toiduvalmistamise koolitus, millel saab osaleda üksikute päevade kaupa. 

Registreerimine täiendkoolitustele telefonil 7441340 ja meiliaadressil merike@tervisekool.ee.

Koolitused toimuvad kas Webinari /Skype vahendusel või Tallinnas Pirita tee 26c-33 või Tartus, Kalevi 108. Enamus koolitusi on korraldatud nii, et saab osaleda mõlemas linnas, nii Tartus kui Tallinnas. Toiduvalmistamise koolitusel ei saa osaleda skype vahendusel. 

NB! Palume oma kursusel osalemise soovist anda teada varakult. Kursuse avame, kui registreerunud on piisav arv inimesi.

NB! Tervisekooli lehel „LUGEMIST“ rubriigis lisandub pidevat uut materjali.

2017. aastast alates on võimalus aastamaksu eest pääseda ligi kooli uutele õppematerjalidele, uutele kooli lõputöödele, artiklite tõlgetele jm toitumisnõustaja jaoks olulisele infole.  Selleks on vaja esitada sooviavaldus meilile annely@tervisekool.ee ning tasuda aastamaks 25 eurot. 

Toitumisnõustajatel on alates 2017. aasta algusest võimalik saada supervisiooni ka funktsionaalse toitumise nõustajatelt. Loe rohkem siit.  

TERVISEKOOLI PROGRAMMIS on UUED TEEMAD, mis sobivad täiendkoolituseks kooli varem lõpetanud toitumisnõustajatele (koos mahuka õppematerjaliga). Õppetöö aeg koolis on 9.30-16.30, endistele õpilasetele on õppepäevadel osalemisel soodushind: 40 eurot, hind sisaldab käibemaksu.

Tallinnas toimuvad koolitused Pirita tee 26c-33, Tartus Kalevi 108 Tervisekooli ruumides.

Anatoomia-füsioloogia alused 8 tundi
Tervislik liikumine ja tervisesportlase toitumine 8 tundi
Esmaabi 8 tundi
Toiduhügieen ja töötubade läbiviimine 8 tundi

Õppepäevade toimumise aegu vaata kalendrist.
Kui soovid korrata mõnd muud koolituspäeva, saada kiri annely@tervisekool.ee. Õppepäeva kordamine on kooli ajal tasuta, pärast kooli lõpetamist maksab  korduspäeval osalemine 20 eurot.