TÄIENDKOOLITUSED 2017 sügissemestril

NB! Tervisekooli lehel „LUGEMIST“ rubriigis lisandub pidevat uut materjali.

2017. aastast alates on võimalus aastamaksu eest pääseda ligi kooli uutele õppematerjalidele, uutele kooli lõputöödele, artiklite tõlgetele jm toitumisnõustaja jaoks olulisele infole.  Selleks on vaja esitada sooviavaldus meilile annely@tervisekool.ee ning tasuda aastamaks 25 eurot. Võimalik on liituda ka poolaastaks (12,5 eurot).

Registreerimine täiendkoolitustele telefonil 7441340 ja meiliaadressil merike@tervisekool.ee. Koolitused toimuvad kas Webinari /Skype vahendusel või Tallinnas Pirita tee 26c-33 või Tartus, Kalevi 108. Enamus koolitusi on korraldatud nii, et saab osaleda mõlemas linnas, nii Tartus kui Tallinnas. 

NB! Palume oma kursusel osalemise soovist anda teada varakult. Kursuse avame, kui registreerunud on piisav arv inimesi.

Toitumisnõustajatel on alates 2017. aasta algusest võimalik saada supervisiooni ka funktsionaalse toitumise nõustajatelt. Loe rohkem siit.  


Sügissemestri täiendkoolitused pannakse üles oktoobri alguses 2017.


TERVISEKOOLI PROGRAMMIS UUED TEEMAD, mis sobivad täiendkoolituseks kooli varem lõpetanud toitumisnõustajatele (koos mahuka õppematerjaliga).
Õppetöö aeg: 9.30-16.30
Üksiku õppepäeva hind on 50 eurot, hind sisaldab käibemaksu.Tallinnas toimuvad koolitused Pirita tee 26c-33, Tartus Kalevi 108 Tervisekooli ruumides.

Anatoomia-füsioloogia alused 8 tundi
Läbiviija Annely Soots
Kõik organsüsteemid v.a. seedesüsteem. Meeleelundid ja närvisüsteem, tugielundkond ja lihased ning liigesed, kuse-erituselundkond, hormonaalne ja suguelundkond, südame-veresoonkond ning hingamiseludnkond, immuunsus ja veri.
Tallinnas
 Tartus

Tervislik liikumine ja tervisesportlase toitumine 8 tundi
Tervislik liikumine (lapsed, algajad, regulaarselt tervisesportlased, ülekaalulised, eakad)
Läbiviija Reet Saia
Tallinnas
 Tartus


Esmaabi 
Esmaabi andmise taktika, äkkhaigestumised, elustamine, võõrkeha hingamisteedes, verejooks ja haavad, šokk, mürgistused, põletused. Praktilised elustamisvõtted
Läbiviija Reet Saia
Tallinnas
Tartus

Toiduhügieen 5 tundi
Läbiviija Laivi Mesikäpp 
Tallinnas
Tartus