Laste toitumine

Poodides on müügil meie toitumisterapeutide ja toitumisnõustajate kirjutatud raamat:
 "Laste toitumine ja tervis" Autorid on Tervisekooli lõpetanud toitumisterapeudid Annely Soots, Sirli Kivisaar, Kristiina Singer ja Saksamaal toitumisteraapiaõppe lõpetanud Siret Saarsalu ning Tervisekooli lõpetanud või koolis õppinud toitumisnõustajad Ülle Lember, Triin Muiste, Reelika Õigemeel, Margit Rannamets, Triinu Kalle, Külli Holsting, Sandra Leeben ja Inna Riismaa.

Teismeliste toitumine ja selle seosed vaimse tervisega. Karin Järvis, 2017

Mõtteid laste toitumise kohta.
Toitumisterapeut Ülle Hõbemägi, ajakiri Toitumisteraapia nr.1, 2011.

Muutunud toitumisharjumused ja kehvem tervis. Toitumisnõustaja Angela Ling, ajakiri Toitumisteraapia nr.7, 2013.

Laste toitumisest. Laura Paju, Ajakiri Toitumisteraapia. nr.2, 2012.

Keskkonna toksilisus ja tervis. Annely Soots, ajakiri Toitumisteraapia nr.7., 2013.

Toitumine lapse haiguse puhul. Jüri Tervisekeskuse perearst Riina Raudsik. Artikkel ajakirjast Toitumisteraapia nr.3, 2012.

Laste ja noorukite ülekaalulisuse ennetamine.  Siret Saarsalu, toitumisterapeut. Ajakiri Toitumisteraapia nr.7, 2013.

Käitumisprobleemid ja muud psüühilised häired lapsel. Annely Soots, psühholoog ja toitumisterapeut, ajakiri Toitumisteraapia nr.7, 2013.

Käitumishäire seos toitumisega. Toitumisnõustaja Kristiina Singer, ajakiri Toitumisteraapia nr.7, 2013.

Selektiivne söömishäire lapsel. Heleri Kukk, toitumisnõustaja. Ajakiri Toitumisteraapia nr.7, 2013.

Käitumishäire ja toitumine. Toitumisega ADHD vastu. dr Brian Mc Donogh and Christina Bailey, ajakiri Advancing Nutirtion

Toitainete osatähtsus laste kognitiivse arengu toetamisel. Anneli Arumetsa, 2016.

SÜGAVA JA RASKE PUUDEGA LASTE JA NOORTE MITTEFORMAALSETE HOOLDAJATE MARGINALISEERUMINE
Kvalitatiivne uurimus. Tartu 2007. Sirli Kivisaar ja Dagmar Narusson