Kool

Tervisekool (koolitusluba nr. 6512HTM) asub Tartus, Annely Sootsi Koolituse ruumides aadressil Kalevi 108 ja Tallinnas, Pirita tee 26c-33.

TERVISEKOOL on Töötukassa koostööpartner.

Korraldame laias valikus kursusi ja  täiendkoolitusi vaimse ning füüsilise tervise, psühholoogia ning toitumisega seonduvatel teemadel kogu aasta vältel. Meilt on võimalik tellida koolitusi ja supervisiooni töötajatele ning saada toitumisnõustaja, toitumisterapeudi ning psühhoterapeudi konsultatsioone.

Tervisekoolis saab õppida TOITUMISNÕUSTAJAKS ja TERVISENÕUSTAJAKS TOITUMISE ALAL - loe rohkem vastava kursuse juurest, millega soovid liituda.
Täpsema info saamiseks vajuta kõrvalolevas kursuste loetelus enda poolt välja valitud kursusele, sealt avaneb tunniplaan koos koolituste toimumise aja ning muu olulise infoga. Lisaks loe kindlasti ka koolituse kohta käivat üldinfot.

Pärast selle kursuse lõpetamist on võimalik edasi õppida FUNKTSIONAALSE TOITUMISE NÕUSTAJAKS JA TOITUMISTERAPEUDIKS.Toitumisteraapia lõpetanud õpivad edasi FUNKTSIONAALSE TOITUMISE TERAPEUDIKS.

Tervisekoolis saab õppida ka KLASSIKALIST MASSAAZI  ja MÄNGUTERAAPIAT.

MÄNGUTERAAPIA ja MÄNGUTERAPEUDI väljaõppe kohta loe rohkem siit. Õppekava ja õpetajate kohta on info  siin.

Mänguteraapia täiendkoolituste kohta loe siit. Koolituse kuraator ja läbiviija on Sirli Kivisaar (sirli@tervisekool.ee)

Annely Sootsi Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner: http://www.tootukassa.ee/

Õpe Tervisekoolis on praktiline, koolitame töötajat, kes tegeleb inimesega, õpetame lisaks erialalistele teadmistele nõustamise ja teraapia aluseid, klienditööd ning toimetulekut erinevate probleemidega. Toetame õpilase isiklikku arengut ning arengut nõustaja, massööri või mänguterapeudina.

Õppetöö ei toimu ainult loenguvormis, kasutame erinevaid õpetamise metoodikaid, k.a. õpetamine läbi praktilise  kogemuse, juhtumite analüüsid, grupitööd, seminarid, praktilised harjutused jne.

Peatse kohtumiseni!
Annely Soots ja Sirli Kivisaar