Ärevus ja enesehinnangu tõstmine 8.- 9. aprill 2017

Lapsed võivad kogeda ärevust paljudes erinevates olukordades. Ärevus on  keha loomulik reaktsioon, mille eesmärk on aidata kiiresti erinevates olukordades reageerida. Kuid juhul, kui see tekib sageli ja valel ajal, võib see mõjutada äreva lapse mõtteid ja käitumist negatiivselt. Üks suurimaid ärevusega kaasnevaid probleeme on seotud enesehinnangu langusega. See võib viia tundeni, et ma ei ole piisavalt hea, et mind ei armastata, et ma ei ole midagi väärt, mis omakorda võib viia depressiooni ja ka eneserapumõteteni. Kursusel õpid läbi praktilise kogemuse mänguteraapia tehnikaid, mis aitavad tõsta lapse enesehinnangut ja võimaldavad tal oma sisemisi toimetulekuressursse tugevdada.

See kahepäevane kursus sobib kõigile, kes töötavad lastega või kellel on endal lapsed, ning kes on puutunud kokku laste ärevuse ja madala ensehinnagu teemaga.

Kursus on praktilise suunitlusega, mistõttu ootame osalejatelt valmisolekut ka iseendaga tööd teha. NB! Õpitakse terapeutilisi, mitte õpetamise/kiire lahenduse pakkumise tehnikaid.

Sihtgrupp: õpetajad, psühhoterapeudid, sotsiaaltöötajad, psühholoogid, lapsevanemad jt lastest hoolivad ja lastega töötavad inimesed.

Kursust viib läbi mänguterapeut Emma Moat Inglismaalt

Kursus toimub TALLINNAS (Seminar toimub Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakooli Teadlik Mina saalis Ahtri tn 8, VII korrusel, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Viru Keskusest)

Koolituse maht: 25 tundi (16 h auditoorset ja 9 h iseseisvat õppetööd)

Hind: registreerudes kuni 10. märtsini on kursuse hind 139 €, registreerudes pärast 10. märtsi 152 € (sisaldab käibemaksu).

Kursus on inglise keeles tõlkega eesti keelde.

Info ja registreerimine:
merike@tervisekool.ee

Emma Moat (Inglismaa)
Emma Moat on hariduselt õpetaja, kes peale õpinguid töötas 14 aastat erinevates kirjastustes. Lõpuks mõistes, et tema tõelised oskused peituvad töötamises lastega, eriti individuaalteraapias rahutute lastega, läbis ta Inglismaa suurima mänguteraapia assotsiatsiooni (PTUK) mänguterapeudi väljaõppe. Tal on Warwicki Ülikooli BA kraad draama ja hariduse alal, praegu on omandamas praktikal põhineva mänguteraapia diplomit Mängu- ja Lapsepsühholoogia Akadeemias (Academy of Play and Child Psychology). Lisaks sellele on Emma läbinud mitmeid koolitusi psühho-neuroimmunoloogia ja psühholoogia alal. Emma on saanud lastega töötamise kogemused koolidest, kodudest ja mitmetelt koolitusseminaridelt, hetkel praktiseerib mänguterapeudina.